O nas

Marka „Zuli by Mamacita” istnieje od 2020 roku.

Fascynacja modą, hiszpańskim stylem i chęcią tworzenia znalazła przełożenie na powstawanie kobiecych, komfortowych i użytecznych ubrań, które pozwalają na zaoszczędzanie czasu przy wyborze stylizacji każdego dnia!
Szyjemy w małej poznańskiej pracowni, z troską o największą jakość. Bo ta jakość, a nie ilość jest dla nas priorytetem. Dbamy, by wybrane materiały współgrały z tym założeniem. Staramy wsłuchiwać się w uwagi naszych klientek, śledzimy bieżące trendy i dorzucamy do tego pierwiastek mamacitowości.

Założycielką Zuli jest dwudziestoośmioletnia Małgorzata Suchomska z wykształcenia filolog języka hiszpańskiego, szczęśliwa żona i mama Zuzi i Wiktorka, która o swojej pasji mówi tak:

“Od kiedy pamiętam, jako mała dziewczynka uwielbiałam tworzyć z prześcieradeł, chust i wszystkiego co mi wpadło w ręce – ubrania, do tego tańczyć w rytm hiszpańskich piosenek. Fascynowały mnie te piękne falbany i stroje w hiszpańskim stylu. Chyba jak każda z nas, chciałam być jak mama, ubierać się jak ona, nosić takie same buty na obcasie” – od tego zaczął się projekt tworzenia takich samych ubrań dla mamy i córki lub syna. Z czasem marka zmieniła koncept na mamacitowe ubrania, które zakrywają TYŁEK I BIUST. W tej chwili tworzymy ubrania dłuższe niż w sieciówkach, które biorą pod uwagę większy rozmiar biustu, kobiety w ciąży i karmiące piersią o różnych sylwetkach. Nasze autorskie projekty i funkcjonalne kroje mają towarzyszyć nam przez różne etapy życia kobiety oraz pokochać swoje ciało. Spójne kolekcje mają rozwiązywać codzienne problemy “w co mam się ubrać”.